مدیرعامل برج میلاد : اولویت بابرگزاری موسیقی سنتی است نه پاپ

مدیرعامل برج میلاد : اولویت بابرگزاری موسیقی سنتی است نه پاپ

مدیرعامل برج میلاد با اشاره به اینکه سیاست برج میلاد در برگزاری برنامه ها و کنسرت ها تغییری نکرده است گفت: بر اساس این سیاست برگزاری موسیقی سنتی جزو اولویت ها است.به گزارش پایگاه خبری تحلیلی موسیقی ایرانی «ناشکیبا» «فرزاد هوشیار پارسیان» در گفت وگو با خبرگزاری ایرنا با بیان اینکه ما همچنان در برج میلاد سیاست های گذشته را دنبال می کنیم افزود: برگزاری موسیقی پاپ در برج میلاد حذف نشده است بلکه به دلیل حجم بالای برگزاری همایش های بین المللی فضایی برای برگزاری این گونه موسیقی وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه اکنون همایش بین المللی پولی و بانکی در برج میلاد در حال برگزاری است گفت: در دوره ای به دلیل رکود اقتصادی حجم برگزاری همایش ها و برنامه ها در برج میلاد کاهش یافت و به همین دلیل برای استفاده بهینه از تمامی سالن های برج، تعدادی از سالن ها نیز به برگزاری کنسرت پاپ اختصاص داده شد.
پارسیان افزود: حجم برگزای برنامه های ما افزایش یافته است و با توجه به رویکرد اصلی برج میلاد برگزاری موسیقی اصیل و سنتی ایرانی را در اولویت قرار داده ایم.وی با اشاره به اینکه موسیقی پاپ در سالن های وزارت کشور و سایر سالن های موجود در سطح شهر تهران در حال برگزاری است گفت: بنابراین ما ترجیح می دهیم سالن های برج میلاد در اختیار اجرای برنامه های فاخر، ملی و بین المللی قرار گیرد.
به گفته ی مدیرعامل برج میلاد در راستای حمایت از آثار فاخر و ملی، تسهیلات و تخفیف هایی نیز برای برگزار کنندگان در نظر گرفته شده است.وی افزود: البته این به معنای بسته شدن درب برج میلاد به روی موسیقی پاپ نیست بلکه اجرای این موسیقی در شورای ارزشیابی برج میلاد مورد بررسی قرار می گیرد. پارسیان افزود: موسیقی پاپی که جزو آثار فاحر محسوب نشود در برج میلاد برگزار نخواهد شد.

60.3K بار
29 بهمن 1393
نظرات

بستن